Kviečiame į vaikų jogos vasaros stovyklą!

Jau 8 metus organizuojamos vasaros jogos stovyklos vaikams įgavo savitą prasmę, dvasią ir pagreitį. Unikali vieta, kurioje disciplina, draugiškumas ir patirtis išlieka vaikų atmintyje labai ilgam!

Apie ką stovykla?

Tai stovykla, kurioje vaikas supažindinamas ir mokomas tikrosios “jogiškos” gyvenimo filosofijos, pradedant nuo atsikėlimo ryte ir baigiant gulant vakare miegoti. Visos dienos metu yra įvedama nepasikartojanti rutina, kuri skatina vaikus tobulėti savo kasdienybėje, todėl pratę prie šios tvarkos grįžę namo vaikai dažnai tęsia naujai išmoktas pamokas ir taip keičia savo kasdienį gyvenimo būdą.

 Stovyklos metu vaikai žais daug skirtingų žaidimų, kurie lavina vienas ar kita vaiko savybes, nuo aktyvių žaidimų bėgant iki užduočių mąstymui skatinti ir kūrybinių žaidimų. Stovykla skirta visokeriopam vaiko lavinimui ir mokymui, todėl tai nėra “meditacijos” stovykla.

 Mes orientuojamės į vaikų visapusišką lavinimą ieškodami jų stipriąsias bei silpnąsias savybes. Kiekvienas vaikas visos stovyklos metu gaus/turės savo atitinkamas pareigas – tai skatins vaikų pasitikėjimą savimi bei atsakomybės jausmą.

 

Informacija ir registracija: ČIA