SAUSIO GRUPĖJE VIETŲ NĖRA. Kviečiame registruotis į vasario-kovo kursą: registracija@vilkesnamai.lt

TĖVYSTĖS AKADEMIJA - tai teoriniai ir praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Programa specialiai paruošta taip, kad būtų aptarti svarbiausi dalykai laukimo, gimdymo ir vaiko auginimo pirmaisiais mėnesiais etape. Per šiek tiek daugiau nei mėnesį sužinosite, pasiruošite, nurimsite ir susitelksite pačiam svarbiausiam susitikimui su savo kūdikiu.

Seminarų ciklą veda ir tėvystės akademiją jums pristato geriausi savo srities specialistai:

- IGNĖ KAIRIENĖ - vaikų ligų gydytoja bei gydytoja vaikų hematologė, taip pat dviejų vaikučių mama.
- GABRIELĖ PRAVILONIENĖ - sertifikuota nešiojimo mokytoja, vaikų nešiojimo praktikė ir trijų vaikų mama.
- ASTA VILPIŠAUSKIENĖ- Tarptautinės tarybos sertifikuoto laktacijos konsultanto kvalifikaciją turinti lektorė, žindymo konsultantė (IBCLC), savanorių organizacijos „Pradžių pradžia“ bei Lietuvos žindymo ir laktacijos konsultantų asociacijos veiklos aktyvi dalyvė, Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyvos vertintoja, dviejų vaikučių mama.
- VILMA KRAELSKAITĖ - trijų vaikų mama, dula ir kūno ir judesio terapeutė.
- LINA GABRIJOLAVIČIENĖ – praktikuojanti gimdymo dula, dviejų vaikų mama, susitikimų besilaukiančioms vedančioji.
- RŪTA SUCHOCKAITĖ - psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, įsisąmoninimu (MINDFULNESS) grįstų šiuolaikinės psichologijos intervencijų praktikė, sertifikuota mokytoja.
- MIGLĖ BLIUVIENĖ - kūdikių ir vaikų kineziterapeutė – osteopatė, ilgametė ankstyvos kūdikių reabilitacijos skyriaus gydytoja.

-------------------------------------
Ilgus metus kaupta lektorių profesionalų patirtis ir mūsų studijos bendravimas su klientais leido mums sukurti tokius mokymus, po kurių jausitės ramūs ir pasiruošę naujam gyvenimo etapui. Suteiksime jums ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, nes mūsų tikslas ne papasakoti, bet dalintis aktualiausia informacija ir praktiniais užsiėmimais.

-------------------------------------
Temos, kurias aptarsime:

1. KŪDIKIO ir TĖVYSTĖS PSICHOLOGIJA. Kūdikio psichologinė raida ir poreikiai. Kokie svarbiausi dalykai, kuriuos turi žinoti tėvai?

2. KŪDIKIO SVEIKATA. Kūdikio gyvenimas gimdoje, jo virsmas iš embriono į žmogutį. Virkštelės kraujo ir audinio kamieninės ląstelės: kas tai?

3. KŪDIKIO PRIEŽIŪRA. Naujagimio ir kūdikio priežiūra. Mitai ir tiesa apie vaikų skiepus. Vaikų ligos.

4. EMOCINIS PALAIKYMAS. Gimsta vaikas – gimsta ir mama. Nuo moters emocinės būklės, teigiamos gimdymo patirties priklauso jos ilgalaikė fizinė ir psichologinė sveikata, ryšys su naujagimiu, kitais šeimos nariais, partneriu, savivertė, pasitikėjimas savimi kaip mama ir moterimi. Susitikimo metu aptarsime socialinės izoliacijos klausimus, kas padeda pasiekti geriausios įmanomos gimdymo patirties.

5. KŪDIKIO NEŠIOJIMO BŪDAI IR PRIEMONĖS. Nešiojimo nauda ir reikšmė vaiko raidai bei šeimos gerovei, svarbiausios saugaus nešiojimo gairės, skirtingo amžiaus vaikų nešiojimo ypatumai. Susipažinsime su skirtingų tipų nešiojimo priemonėmis, jų pliusais ir minusais, sužinosime į ką atkreipti dėmesį jas renkantis ir jomis naudojantis.

6. KŪDIKIO AUGIMAS IR MIEGAS. Kaip nuraminti kūdikį, padėti jam atsipalaiduoti, užmigti? Kokie pirmieji sąmoningi mažylio judesiai ir kaip galima juos paskatinti? Kūdikio judėjimo galimybės ir priemonės sveikam fiziniam vystymuisi.

7. ŽINDYMAS. Žindymo reikšmė, ryšio kūrimas, esminiai
klausimai. Mitai apie žindymą ir unikali mamos ir kūdikio diada prieš visus iššūkius. Ypatingos ir svarbios pirmosios valandos ir dienos po gimdymo – į ką atkreipti dėmesį, glaudžiant kūdikį prie krūties, kaip žinoti, ar užtenka pieno, ir ką daryti iškilus sunkumams.

8. POROS PRAKTINIS PASIRUOŠIMAS GIMDYMUI. Vaikelio gimties kelionė. Moters pasiruošimas. Ką vyras gali veikti gimdyme. Kokia pagalba tinkamiausia skirtingais gimdymo etapais. Praktiškai išbandysime keletą masažo bei atsipalaidavimo būdų.

ARTIMIAUSIŲ MOKYMŲ PASKAITŲ DATOS:

SAUSIS (VIETŲ NĖRA):
1. Sausio 7 d. Kūdikio priežiūra
2. Sausio 9 d. Kūdikio ir tėvystės psichologija
3. Sausio 14 d. Kūdikio sveikata
4. Sausio 16 d. Žindymas
5. Sausio 21 d. Poros praktinis pasiruošimas gimdymui
6. Sausio 23 d. Gimdyvių teisės
7. Sausio 28 d. Kūdikio nešiojimo būdai ir priemonės
8. Sausio 30 d. Kūdikio augimas ir miegas

VASARIS-KOVAS:
1. Vasario 6 d. Žindymas
2. Vasario 13 d. Kūdikio augimas ir miegas
3. Vasario 20 d. Kūdikio ir tėvystės psichologija
4. Vasario 27 d. Poros praktinis pasiruošimas gimdymui
5. Kovo 5 d. Emocinis palaikymas
6. Kovo 10 d. Kūdikio priežiūra
7. Kovo 12 d. Kūdikio nešiojimo būdai ir priemonės
8. Kovo 17 d. Kūdikio sveikata

TĖVYSTĖS AKADEMIJOS KAINA – 180 eur. porai.
Į kainą įeina:
- 280 eur. vertės 8 unikalių paskaitų ciklas;
- Dalomoji medžiaga pabaigus mokymus;
- Galimybė 3 mėn. po akademijos baigimo konsultuotis telefonu ar el.paštu;
- Jauki ir patogi mokymosi aplinka;
- Kava, arbata, vanduo ir užkandžiai paskaitų metu.
Tėvystės akademijos kaina nurodyta porai. Jeigu norite dalyvauti be poros, kreipkitės, susiderinsime!

Vietų skaičius ribotas. REGISTRUOKIS JAU DABAR: daug praktinių užsiėmimų, asmeninis dėmesys, atsakymai į jums rūpimus klausimus, konsultacijos.

DOVANA: galimybė įsigyti 8 kartų narystę į nėščiųjų mankštą su kineziterapeutu tik už 52 eur.

Vieta: studija “Vilkės namai”, Lakūnų g. 24, Outlet park Laisvalaikio terasa II aukštas.
REGISTRACIJA: registracija@vilkesnamai.lt
Daugiau informacijos: 867082111; 861576707.

Dalyvavimui rezervuojama vieta atlikus pavedimą. Vietų skaičius ribotas. Gavus apmokėjimą, Jūsų registracija yra automatiškai patvirtinta. Pinigai už renginį gali būti grąžinti tik tuo atveju, jei renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.