Rugsėjo 1-ąją „Ogmios mieste“ atsidarė nauja populiaraus tinklo „Caffeine“ kavinė. Ryžtingai besiplečiantis tinklas nuo šiol savo kavos vietas žymi trimis skaičiais – naujausia kavinė tapo šimtąja ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Danijoje ir Norvegijoje sėkmingai dirbančios „Caffeine“ šeimos nare.

„Kai 2007 metais Vilniaus centre duris atvėrė pirmasis „Caffeine“, tikriausiai buvo sunku įsivaizduoti tokią sėkmingą ateitį“, – sako Saulius Žilėnas, kavinių tinklą valdančios „Reitan Convenience Lithuania“ generalinis direktorius. Lietuvių širdis užkariavęs ir už jos ribų jau žinomas kavinių tinklas pastaraisiais metais plėtėsi itin ryžtingai ir kryptingai, ambicingų planų nesustabdė ir pasaulinė pandemija. Pastaruoju metu „Caffeine“  sėkmingai plėtėsi Kaune ir šiuo metu užkariauja kitų miestų – Tauragės, Alytaus, Panevėžio, Šiaulių rinkas.

Dar vienas šiandienių prekės ženklo tikslų –  plėstis iš Vilniaus centro ir pasiekti sėkmingai besiformuojančias tolėliau esančias bendruomenes. „Ogmios miestas“ žinomas ne tik kaip prekybos miestelis, bet ir kaip vis labiau populiarėjanti laisvalaikio ir pramogų erdvė. Čia verda įvairiapusis gyvenimas, formuojasi stipri kaimynystė, todėl mūsų kavinė atsidaro labai tinkamu laiku“, – sako S. Žilėnas.

Tik organiška kava

Kaip ir visuose kituose 99 „Caffeine“, taip ir šimtojoje kavinėje „Ogmios mieste“ klientai gali įsigyti tik iš ekologiškai užaugintų pupelių gaminamos kavos. Jos tinklui pristatomos iš Pietų ir Centrinės Amerikos valstybių.

„Perėjimas vien prie organiškos kavos  – labai svarbus žingsnis. Siekėmė, kad dėl to klientai nepajustų nei skonio, nei kainos pokyčio, tad džiaugiamės, jog visa tai pavyko. Šis žingsnis žymi labai svarbų vertybinės pozicijos įprasminimą“, – pasakoja S. Žilėnas.

Jubiliejinės kavinės atidarymo proga netikėti faktai apie „Caffeine“ tinklą:

  • Pirmoji tinklo kavinė atidaryta prieš 15 metų.
  • Mažiausio ploto kavinė  – 13,5 kv. m.
  • Klientams siūloma tik organiška kava.
  • Populiariausias kavos priedas  –  karamelinis sirupas.
  • Šiais metais Caffeine“ pristatė savo marškinėlius.
  • Gėrimai pilstomi į naujos kartos „Future smart“ puodelius, kurių vidinė dalis pagaminta ne iš naftos, bet iš atsinaujinančių augalinės kilmės žaliavų – cukranendrių.

Naująją „Caffeine“ tinklo kavinę rasite Lukšio g. 17, Vilnius.