„Ogmios mieste“ parduotuvė „Open24.lt“, galima sakyti, atsidarė pačiu laiku. Jų pristatomi prekių ženklai „Crocs“, „Reima“, „Diadora“, „Cougar“ yra vienas geriausių pasirinkimų, kai kalbame apie lietingo lietuviško rudens ir artėjančios nenuspėjamos žiemos aprangą.

Funkcionalumas, kokybė ir išskirtinumas – būtent tai yra jau penkiolika metų Lietuvoje veikiančios kompanijos „Open24.lt“ siūlomų prekių vizitinė kortelė.

„Reima“ – lietui ir šalčiui

Jei jau prakalbome apie prastą mūsų rudens-žiemos orą, „Open24.lt“ marketingo skyriaus vadovas Paulius Kirdeikis primena visiems žinomą tiesą: nėra blogo oro, yra netinkama apranga. O tinkamą aprangą išsirinkti naujoje parduotuvėje itin lengva.

Anot P. Kirdeikio, „Reima“ lietaus rūbai – vienas iš rudens būtinų pirkinių jūsų vaikams. Šios žinomos kompanijos lietaus kelnės ir striukės pagamintos iš vandeniui itin atsparios, vėjo neperpučiamos medžiagos. „Reima“ asortimente yra ne vienas auksinį apdovanojimą už funkcionalumą pelnęs kombinezonas ar striukė.

Mažieji yra aktyvūs, mėgsta šėlti balose, voliotis sniege. „Reima“ produktai sukurti taip, kad vaikai nesušaltų ir nesušlaptų, bet ir neprakaituotų. Drabužiai išlaiko šilumą, o jos perteklių – prakaitą – išgarina.

„Vaikai judrūs ir linkę prakaituoti, todėl atėjus šalčiams labai svarbu tinkamai sluoksniuoti drabužius. „Reima“ siūlo itin didelį pirmo ir antro sluoksnių drabužių pasirinkimą. Šie drabužiai taip pat išlaiko šilumą ir išgarina prakaitą ir drėgmę. Viršutiniai „Reima“ produktai turi pavydėtiną atsparumą purvui, todėl juos prižiūrėti ypač lengva“, – sako P. Kirdeikis.

„Reima“ viršutiniai drabužiai tėvų puikiai įvertinti, nes yra ne tik patvarūs, patogus ir lengvai valomi, bet ir turi atšvaitus – garantuoja papildomą apsaugą tamsiu paros metu. „Kokio gerumo yra „Reima“ apranga, galima spręsti iš to, kad mūsų darbuotojai nuolat ją perka savo vaikams“, – sako P. Kirdeikis.

„Crocs“ – ne tik vaikams

Kompanijos „Crocs“ ir jos produkcijos, ko gero, niekam pristatyti nė nereikia. Šis, prieš 20 metų atsiradęs ir tikrą revoliuciją apavo pasaulyje sukėlęs prekės ženklas, žinomas ir mylimas tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų.

„Neįsivaizduoju savo gyvenimo, be „Crocs“. Mano nuomone, tai patogiausia avalynė, kokia galėjo būti sukurta“, – sako P. Kirdeikis.

Pirkėjai geriausiai žino „Crocs Classic Clog“ – klasikinius šio prekės ženklo batus. Tačiau dabar „Crocs“ kolekcija yra itin plati ir siūlo labai įvairius modelius visai šeimai ir visiems metų laikams.

Atšalus orams „Crocs“ – nepamainomi. Šio rudens „topas“ – „Crocs&Socks“ kombinacija. Žiemą tiek vaikai, tiek suaugusieji mielai renkasi „Crocs“ aulinukus, kurie tobulai tinka lietuviškiems nepastoviems ir drėgniems orams.

„Open24.lt“, esančioje „Ogmios mieste“, kiekvienas gali neskubėdamas susipažinti tiek su „Crocs“, tiek su didžiule jų aksesuarų kolekcija ir išsirinkti arčiausiai širdies esančius.

„Open24.lt“ siūlo išeitį net tada, kai užklumpa didieji šalčiai. „Kai stipriai atšals orai – „Cougar“ padės nesušalti pėdų, nes šio prekių ženklo avalynę galima avėti esant itin dideliam, net iki 30 laipsnių šalčiui“, – sako P. Kirdeikis.

 

„Open24.lt“ rasite „Ogmios miestas“, Verkių g. 29F, Vilnius

Parduotuvės darbo laikas: I–VI: 10:00-20:00, VII: 10:00-18:00.