Tenka ilgas valandas dirbti kompiuteriu? Atkreipiame dėmesį į Jūsų rankas ir pečius!

Jau turbūt teko girdėti apie vis aktualesnį riešo kanalo (tunelio) sindromą, kurio simptomai yra plaštakos skausmas, silpnumo pojūtis rankose, tirpimas, dilgčiojimas delne ir pirštuose, deginimas rieše, rankų patinimas. Aštresnis skausmas juntamas nakties metu. Galimas daiktų kritimas iš rankų.

Pagrindinis sindromo sukėlėjas yra ilgą laiką pasikartojantys tie patys rankų ir riešų judesiai ir veiksmai. Taip pat ilgai nekintanti riešo ir rankos padėtis, kuo ir pasižymi darbas kompiuteriu.

 

GYDYMAS IR PROFILAKTIKA

Kadangi riešo kanalo sindromas prasideda, kai susiaurėja tunelis, tinsta aplink lenkiamąsias sausgysles esantys audiniai, sudarydami spaudimą viduriniajam nervui, svarbu užtikrinti nervų praeinamumą. Nervai į rankas atkeliauja iš stuburo, todėl būtina atpalaiduoti minkštuosius audinius nervų išėjimo vietose ir visoje periferijoje iki pat rankų pirštų galiukų.

Siekiant išvengti operacijos esant riešo tunelio sindromui be galo svarbi profilaktika. Tam labiausiai rekomenduojamos priemonės yra masažai ir mankštos.

MASAŽO MIESTAS SIŪLO OPTIMALIAUSIĄ PASIRINKIMĄ – GYDOMĄJĮ PEČIŲ JUOSTOS IR RANKŲ MASAŽĄ, kuris taikomas tiek profilaktikai, tiek ir gydymui jau esant susirgimui.

 

Praktika rodo, kad siekiant likviduoti ar sumažinti skausmą vienos procedūros nepakanka. Todėl siūlome įsigyti penkių procedūrų kuponą už puikią kainą.

Gydomojo pečių juostos ir rankų masažo (5 procedūros) kupono kaina - 115 Eur. vietoj 125 Eur.

Įsigyti kviečiame: čia